yellowde

بهترین آپشن ساختمان برای فروش راحت تر چیست؟

بهترین آپشن ساختمان برای فروش راحت تر چیست؟

آخرین پروژه‌های ما!

سرفصلهای مهم!

بهترین آپشن ساختمان برای فروش راحت تر چیست؟ بیاییم و بررسی کنیم، در یک منطقه چه خانه ای برای ما ارزش خرید بیشتری دارد.

حدود یک ماهی هست که دنبال خانه برای خرید هستم. در این یک ماه خانه‌های زیادی را دیدم و متوجه یک موضوعی شدم که خیلی برام جالب و در عین حال عجیب بود. تقریبا همه‌ی خانه‌ها در هر منطقه از شهر با یک متد و متریال شبیهه به هم ساخته شده‌اند. مثلا در یک خیابان سه ساختمان نوساز با وجود سازنده‌های مختلف، همگی شبیه هم هستند. سنگ‌های یک شکل، کابینتهای شبیه به هم و خیلی موارد دیگر. خب این موضوع، کار من و امثال من  را کمی سخت کرده است.

چون همیشه ترجیح می‌دهم خانه‌ای که می‌خرم، مشابهش را جای دیگری نبینم و تا حدودی خاص باشد. جدای از تمام بحث‌هایی که برای خرید خانه باید به آن توجه کنم، آپشن‌هایی هم هست که ترجیح می‌دهم در خانه وجود داشته باشند. تا خانواده احساس آرامش و راحتی بیشتری داشته باشند. مواردی که از لحاظ مالی هم در طولانی مدت به صرفه باشد و برایم ارزش افزوده به همراه داشته باشد. ترجیح می‌دهم خانه‌ای که به دنبال آن هستم، نسبت به خانه‌های سنتی کمی متفاوت باشد.

امروزه از آنجاییکه تکنولوژی با همه‌ی ابعاد زندگی ما گره خورده است و برای ما با راحتی همراه است، داشتن خانه‌ای که مجهز به سیستم هوشمند است و هوشمندسازی ساختمان در آن انجام شده، برای اعضای خانواده بسیار کارآمد است. ترجیح می‌دهم برای کاهش قبوض مصرفی در طولانی مدت، خانه مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش هوشمند باشد. تا بتوانیم در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم. داشتن سیستم امنیتی هوشمند هم از دیگر مواردی است که داشتنش برای امنیت خانه‌ام بسیار ضروری است. به جای کلید و پریز‌های سنتی، تاچ پنل‌های هوشمند باشند. تا به راحتی بتوانیم از هر جای خانه به وسیله‌ی موبایل کنترل وسایل را در دست بگیریم.

چرا خانه هوشمند بسازیم؟

خیلی از مردم هم مثل من، می‌خواهند خانه و وسایلی که دارند نسبت به بقیه خاص تر و متفاوت تر باشد. ولی با توجه به تجربه‌ای که در این یک ماه کسب کردم و خانه‌هایی که دیدم متوجه شدم که سازندگان در بیشتر مناطق شهر، بدون کوچکترین خلاقیتی فقط در پی ساخت حداقلی ساختمان خود و فروش آن هستند. تقریبا اکثر آنها هیچ توجهی به نیاز افرادی مثل من ندارند.

در مقابل، برخی از سازندگان باهوش و کاربلد هم هستند که سعی دارند تا ساختمان خود را نسبت به بقیه ساختمان‌ها خاص تر بسازند. این سازندگان با انتخاب سنگ‌های خاص ،کابینت‌های لوکس و نورپردازی‌های خاص، تمام تلاششان بر این است تا نسبت به رقبای خود پیشی بگیرند و واحدهای خود را با قیمت بالاتر و راحتتر به فروش برسانند.

همینطور که با خودم راجع به این موضوعات فکر می‌کردم، گفتم شاید بد نباشد راجع به این موضوع مقاله‌ای بنویسیم و به ابعاد آن بپردازیم و به جواب این سوالات برسیم:

 

  • بهترین آپشن ساختمان برای فروش راحتتر چه چیزهایی است؟
  • قدرت خرید در خانواده در دست چه کسانی است؟
  • نیازهای اعضای خانواده در یک ساختمان چیست و سازندگان چگونه باید در صدد رفع آنها باشند؟
  • سازندگان در طول پروسه‌ی ساختمان بهتر است به چه نکاتی توجه داشته باشند؟

بهترین آپشن های خانه هوشمند

 

خب این موضوع که قدرت خرید در هر خانواده دست خانم خانواده است بر کسی پوشیده نیست. اما موردی که این روزها بسیار چشمگیر است، این است که نسل جوان و یا همان نسل z هم در این تصمیم گیری به شدت تاثیر گذار هستند. خانواده‌ای را تجسم کنید که دارای فرزند نوجوان هستند. قطعا بعد از مادر خانواده، فرزندان خانواده موثر در تصمیم نهایی خواهند بود. پس سازندگان باید به نیازهای این نسل هم در ساخت خانه توجه کنند. نسلی که زندگی‌اش با اینترنت گره خورده و توجه خاصی به گجت‌ها و تکنولوژی دارد.

بهترین آپشن های خانه هوشمند

 

سازندگان باهوش به این نتیجه رسیده‌اند که در خانه‌هایی که می‌سازند، باید به این توجه کنند که نیازهای نوجوانان به خوبی در این خانه‌ها برآورده شود.

تاچ پنل، کنترل، سرمایش و گرمایش

 

تاچ پنل، کنترل، سرمایش و گرمایش

نوجوانی که به محض ورود به خانه، با دیدن تاچ پنل‌ها بجای کلیدهای سنتی، اینترنت قوی که در همه‌جای خانه به صورت یکدست آنتن دهی دارد. و اینکه تمام دستگاهها و سیستم‌های روشنایی و سرمایش و گرمایش و غیره فقط با یک موبایل هوشمند قابل کنترل هستند، هیجان زده می‌شود و تاثیر زیادی بر تصمیم خانواده برای خرید خانه خواهد داشت.

به کاربردن متریال با کیفیت در ساخت خانه، به خصوص آشپزخانه و سرویس بهداشتی از مواردی است که باید رعایت شود. این روزها تقریبا همه‌ی سازنده‌ها بر این امر مشرف هستند. اما در کنار استفاده از این متریال با کیفیت، مجهز کردن خانه به سیستم هوشمند هم بسیار مهم است، که باید به آن توجه کرد. تبدیل کردن برق سنتی به هوشمند، جمع کردن تمام کلید و پریزهای سنتی و استفاده از تاچ پنل‌های هوشمند به جای آن، به مالکین اجازه می‌دهد تا از فضای خالی دیوار‌ها برای دیزاین بهتر، بیشترین استفاده را ببرند. به راحتی از هر گوشه از خانه، بدون زحمت، کنترل دستگاهها را از طریق موبایل خود به دست بگیرند.

آنتن دهی اینترنت

مسئله‌ی دیگری که این روزها در ساختمان‌های جدید وجود دارد، آنتن دهی اینترنت است که به آن توجهی نشده است و یکی از مهم ترین مشکلاتی است که سازندگان می‌توانند از این معضل به نفع خودشان استفاده کنند. با هوشمند کردن ساختمان و استفاده از یک بستر یکپارچه، تمام ساختمان دارای اینترنت پر سرعت است. دیگر مثل خانه‌های سنتی نیست که یک گوشه از خانه و نزدیک دستگاه وای فای اینترنت باشد و قسمت‌هایی از خانه نقطه‌ی کور باشد. اعضای خانه برای وصل شدن به اینترنت مجبور باشند در یک قسمت از ساختمان جمع شوند و مدام برای وصل شدن به اینترنت دچار مشکل شوند.

 

نتیجه گیری

 

سازندگان با توجه به نیازهای جامعه و کمبودهایی که در ساختمان‌های نوساز به چشم می‌آیند،می‌توانند بهترین سود و بهره وری را داشته باشند. با تبدیل ساختمان سنتی به هوشمند،خریداران را تحت تاثیر قرار دهندو ساختمانی که می‌سازند را با قیمت بالاتر نسبت به ساختمان‌های سنتی و در زمان کمتری به فروش برسانند.

این امر یک معامله‌ی برد-برد برای هر دوطرف است،هم خریدار و هم فروشنده به خواسته‌ی خود می‌رسند و رضایت خاطر خواهند داشت.

شرکت هوشمندسازی ساختمان گوزن زرد در کنار شماست تا با ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان به شما عزیزان،بهترین انتخاب را برای ساختمان خود داشته باشید. ممنون که تا پایان مقاله بهترین آپشن ساختمان برای فروش راحت تر چیست؟ با ما همراه بودید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب سایت