yellowde

ازابتدای کار تا پایان پروژه در کنارتان هستیم.

مذاکره و مشورت دادن به مشتری

ما در گوزن زرد از ابتدا مشاور شما هستیم و به شما بهترین پیشنهاد را برای بهبود کیفیت زندگی خود در خانه یا ویلایتان می‌دهیم. اینکه شما میخواهید تمام چراغها را از تخت خود خاموش کنید یا وضعیت روشن بودن اسپیلت را قبل از رسیدن به خانه چک کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد.

با بازدید از صفحه ی پروژه‌های انجام شده توسط خانه هوشمند گوزن زرد به راحتی می‌توانید تمام پروژه‌های قبلی ما را مشاهده کنید.

طراحی

در این مرحله تیم خانه هوشمند گوزن زرد پلانها و نقشه‌های برق مورد نیاز برای اجرای پروژه را تهیه می‌کند و در اختیار کارفرما و ناظر محترم پروژه قرار می‌دهد.

مدیریت پروژه

در تمام مراحل از ابتدا تا انتها مدیران گوزن زرد در کنار شما حضور خواهند داشت و به تمامی مراحل نظارت خواهند کرد.

برنامه نویسی و یکپارچه سازی

بی نقص بودن خانه هوشمند شما در نتیجه‌ی بی‌نقص بودن کار برنامه نویسان گوزن زرد میباشد. تیم برنامه نویسان خانه هوشمند گوزن زرد با در نظر گرفتن تمامی خواسته‌های مشتریان خود بهترین خدمات را به آنها ارائه می‌دهند.

نصب و راه اندازی

در این مرحله از هوشمند سازی مهندسین شرکت گوزن زرد به نصب و را اندازی مشغول می‌شوند و تمام تلاششان بر این است تا نصب با دقت و سرعت بالا انجام گیرد. پس از نصب، تست‌های لازم توسط تیم ما صورت می‌گیرد تا کوچکترین مشکلی در زمان تحویل به مشتری وجود نداشته باشد.

تحویل

در این مرحله همکاران پس از اتمام کار موظف به تحویل پروژه به مشتری و همچنین آموزش نحوه‌ی کارکرد سیستم می‌باشند و آماده‌ی پاسخگویی به مشتریان در خصوص نحوه ی کارکرد سیستم هستند.

خدمات پس از فروش

شرکت خانه هوشمند گوزن زرد خود را متعهد کرده تا هرگونه خرابی و یا ایرادی که پس از تحویل به مشتری اتفاق بیافتد را پیگیری کرده و خدمات پس از فروش به مدت 5 سال از زمان اتمام پروژه بصورت 24 ساعته و در 7 روز هفته و در طول 365 روز سل را به مشتریان خود میدهد.

چگونه هوشمند سازی میتواند زندگی و کسب و کار شما را متحول کند؟

برای پاسخ به این سوال با مشاوران ما در اتباط باشید.