yellowde

داستان ما

سال 91 در حال ساخت ویلامون تو یکی از شهرهای اردبیل بودیم که ایده آبیاری گیاهان از راه دور به ذهنمون رسید. بعد از کمی تحقیق دیدیم که نه تنها آبیاری گل و گیاه بلکه کل سیستم روشنایی، سرمایش و گرمایش رو هم میشه از راه دور کنترل کرد. اینکه میشد قبل از رفتن به ویلا از راه دور پکیج رو روشن کرد خیلی عالی بود.

و اینطور ما وارد دنیای هوشمندسازی شدیم

شروع به مطالعه نیازهای صنعت ساختمان و ارائه راهکار و دادن مشاوره به سازندگان ساختمان کردیم. این موضوع باعث شد تا واحدهای مسکونی و هوشمند از دیگر واحدها متمایز شوند و حس خوب و لذت بخشی رو به مالک منتقل کنند. کارفرما هم با هوشمند کردن واحدهای مسکونی توانستند واحدها رو سریع تر و بعضا با قیمت بالاتر بفروشند.

تشکیل تیم گوزن زرد

شروع به جمع کردن تیم متشکل از جوانان با استعداد و متخصص در حوزه شبکه، خانه هوشمند، اینترنت اشیا، دیجیتال مارکتینگ و… کردیم و اینگونه بود که تیم گوزن زرد شکل گرفت.

دائما در حال تحقیق و به روز شدن هستیم، محصولات و خدمات جدید در بازار را رصد میکنیم تا بتوانیم به کارفرمایان خود بهترین خدمات با کمترین هزینه را ارائه کنیم. ما علاوه بر مشاوره هوشمندسازی، دوره‌های آموزشی هم برای بالا بردن دانش همکاران در زمینه هوشمند سازی و یکپارچه سازی برگزار میکنیم.

 

جهت نمایش اصالت نماد اعتماد ما بر روی نماد کلیک کنید.

 

اعضای تیم گوزن زرد

محمدرضا غیابی

مدیرعامل

محمدامین وحدت

مدیر فنی

ریحانه غیابی

مدیر بازرگانی

علی دستفروش

مدیر دیجیتال مارکتینگ
محمدرضا غیابی

مدیرعامل

محمد مدرک مهندسی برقش رو سال 89 گرفت و بلافاصله وارد بازار کار هوشمندسازی ساختمان شد و با برندهایی مثل tis که اون سالها تو بازار ایران حسابی جا افتاده بود کار خودش رو شروع کرد و به سرعت تبدیل به یکی از متخصصین در این حوزه شد و بعد از کلی تجربه در بازار کار هوشمند سازی، گوزن زرد رو تاسیس کرد

امین وحدت

مدیرفنی

امین سال 93 دانشگاه رو شروع کرد و همزمان با تحصیل در رشته IT بسیار به حوزه اینترنت اشیأ علاقه‌مند شد. پس از پایان درس به صورت تخصصی در حوزه اینترنت اشیأ و به خصوص در زمینه خانه هوشمند فعالیت جدی خودش رو شروع کرد و از سال 98 به تیم گوزن زرد پیوست و خیلی زود به واسطه تجربه و تحصیلات مرتبط، مدیر فنی شرکت شد.

ریحانه غیابی

مدیر بازرگانی

خانم غیابی تحصیلاتشون رو تو حوزه روابط بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد در سال 89 به اتمام رسوندند و با توجه به تجربه کاری که تو این چندسال تو حوزه بازرگانی در شرکتهای مختلف داشتند، از این به بعد به ما کمک میکنند تا در حوزه بازرگانی و واردات محصولات حرفه‌ای تر عمل کنیم.

علی دستفروش

مدیر دیجیتال مارکتینگ

علی لیسانس مکانیک رو که از دانشگاه گرفت و درسش تموم شد واسه کارشناسی ارشد به سمت MBA رفت و به حوزه مارکتینگ علی الخصوص دیجیتال مارکتینگ علاقه مند شد، هر روز کلی مقاله و آموزش میبینه و لیدر تیم دیجیتال مارکتینگ ماست که همه فعالیت‌های ما در فضای دیجیتال رو مدیریت میکنه 

مریم قاسمی

کارشناس فروش

خانم قاسمی تحصیلاتش در زمینه معماری ساختمانه، ایشون به واسطه تحصیلات و شغلشون با گوزن زرد آشنا شدن. از اونجایی که خانم قاسمی معماره و سلیقه و زیبایی شناسیشون خیلی خاصه، خیلی سریع تبدیل به مدیر فروش ما شدن که روی همه پروژه‌هایی که ایشون مشاوره میدن، همه از لحاظ دیزاین و انتخاب کلیدهای هوشمند یه سر و گردن از باقی شرکتا بالاترن.

گالری تصاویر