yellowde

اعضای تیم گوزن زرد

محمدرضا غیابی

مدیرعامل

محمدامین وحدت

مدیر فنی

ریحانه غیابی

مدیر بازرگانی

تینا فرزانه

مدیر مارکتینگ

داستان ما

سال 91 در حال ساخت ویلامون تو یکی از شهرهای اردبیل بودیم که ایده آبیاری گیاهان از راه دور به ذهنمون رسید. بعد از کمی تحقیق دیدیم که نه تنها آبیاری گل و گیاه بلکه کل سیستم روشنایی، سرمایش و گرمایش رو هم میشه از راه دور کنترل کرد. اینکه میشد قبل از رفتن به ویلا از راه دور پکیج رو روشن کرد خیلی عالی بود.

و اینطور ما وارد دنیای هوشمندسازی شدیم

شروع به مطالعه نیازهای صنعت ساختمان و ارائه راهکار و دادن مشاوره به سازندگان ساختمان کردیم. این موضوع باعث شد تا واحدهای مسکونی و هوشمند از دیگر واحدها متمایز شوند و حس خوب و لذت بخشی رو به مالک منتقل کنند. کارفرما هم با هوشمند کردن واحدهای مسکونی توانستند واحدها رو سریع تر و بعضا با قیمت بالاتر بفروشند.

تشکیل تیم گوزن زرد

شروع به جمع کردن تیم متشکل از جوانان با استعداد و متخصص در حوزه شبکه، خانه هوشمند، اینترنت اشیا، دیجیتال مارکتینگ و… کردیم و اینگونه بود که تیم گوزن زرد شکل گرفت.

دائما در حال تحقیق و به روز شدن هستیم، محصولات و خدمات جدید در بازار را رصد میکنیم تا بتوانیم به کارفرمایان خود بهترین خدمات با کمترین هزینه را ارائه کنیم. ما علاوه بر مشاوره هوشمندسازی، دوره‌های آموزشی هم برای بالا بردن دانش همکاران در زمینه هوشمند سازی و یکپارچه سازی برگزار میکنیم.

 

محمدرضا غیابی

مدیرعامل

محمد مدرک مهندسی برقش رو سال 89 گرفت و بلافاصله وارد بازار کار هوشمندسازی ساختمان شد و با برندهایی مثل tis که اون سالها تو بازار ایران حسابی جا افتاده بود کار خودش رو شروع کرد و به سرعت تبدیل به یکی از متخصصین در این حوزه شد و بعد از کلی تجربه در بازار کار هوشمند سازی، گوزن زرد رو تاسیس کرد

امین وحدت

مدیرفنی

امین سال 93 دانشگاه رو شروع کرد و همزمان با تحصیل در رشته IT بسیار به حوزه اینترنت اشیأ علاقه‌مند شد. پس از پایان درس به صورت تخصصی در حوزه اینترنت اشیأ و به خصوص در زمینه خانه هوشمند فعالیت جدی خودش رو شروع کرد و از سال 98 به تیم گوزن زرد پیوست و خیلی زود به واسطه تجربه و تحصیلات مرتبط، مدیر فنی شرکت شد.

ریحانه غیابی

مدیر بازرگانی

خانم غیابی تحصیلاتشون رو تو حوزه روابط بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد در سال 89 به اتمام رسوندند و با توجه به تجربه کاری که تو این چندسال تو حوزه بازرگانی در شرکتهای مختلف داشتند، از این به بعد به ما کمک میکنند تا در حوزه بازرگانی و واردات محصولات حرفه‌ای تر عمل کنیم.

تینا فرزانه

مدیر مارکتینگ

تینا جوان ترین عضو گوزن زرد،  دانشجوی رشته مهندسی شهرسازیه و چون از اول به ساختمون علامقه مند بود، وارد این حوزه شد. به پیشنهادی یکی از استاداش با هوشمندسازی ساختمان آشنا شد و بعد از کلی جست و جو تو این حوزه، مجموعه ما رو شناخت و اول به عنوان کارآموز به ما ملحق شد. با تلاش و پشتکاری که داشت به سرعت پله‌های پیشرفت رو طی کرد و به تیم مارکتینگ ما پیوست.

گالری تصاویر

جهت نمایش اصالت نماد اعتماد ما بر روی نماد کلیک کنید.