yellowde

هوشمندسازی ویلا با امکانات اعجاب انگیز ویلای هوشمند+تصاویر

هوشمندسازی ویلا

آخرین پروژه‌های ما!

سرفصلهای مهم!

 

هوشمندسازی ویلا چگونه انجام می شود؟ ویلای هوشمند چه ویژگی هایی دارد؟

فرض کنید صبح که از خواب بیدار می‌شوید پرده‌ها به کنار می روند، قهوه شما آماده است، اخباری که برایتان مهم است شروع به پخش شدن می شود. در اصل ویلای شما هم با شما بیدار می‌شود. استخر ویلا آماده استفاده است، سالن ورزش به دمای مطلوب شما رسیده و سیستم هوشمند شروع به آبیاری گل و گیاهان ویلای شما می‌کند.

همه این اتفاقات فقط با وجود یک سیستم خانه هوشمند مرکزی قابل انجام است و دیگر نیازی نیست هیچ نگرانی‌ای در مورد خانه خود داشته باشید. شب هایی که میهمان دارید و قصد برگذاری مراسم و یا میهمانی را دارید، فقط با فشردن یک دکمه یا یک فرمان صوتی، ویلای شما به بهترین شکل آماده پذیرایی از تمام میهمانان خواهد بود و شبی عالی و به یاد ماندنی را رقم می زند. همچنین می توانید برای هوشمندسازی ویلای خود از برند ها و روش های نوینی همچون هوشمندسازی ساختمان tis استفاده کنید.

 

نقشه راه هوشمند سازی ویلا

 

مزایای هوشمندسازی ویلا

 

مزایای هوشمندسازی ویلا

 

همه ویژگی هایی که در بالا ذکر شد، بخش کوچکی از مزایای هوشمندسازی ویلا است. حتی در مواقعی که در ویلای خود حضور ندارید، ویلای شما آماده مراقبت و محافظت از شماست، سیستم‌های امنیتی فعال می شود، همینطور سیستم های سرمایشی و گرمایشی خاموش می شوند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. هر زمان که قصد عزیمت به ویلای خود را داشتید، تنها با فشردن یک دکمه همه چیز برای آمدن شما آماده می‌شود. حال می خواهیم با هم بررسی کنیم دیگر مزایای هوشمندسازی ویلا را.

 

پرده برقی هوشمند در ویلا

پرده برقی هوشمند در ویلا

پرده‌ها و بلایندهای واحد شما همگی به صورت هوشمند عمل می کنند، علاوه بر کنترل با ریموت میتوان آنها را با تلفن همراه، فرمان صوتی و کلیدها و تاچ پنل‌های موجود در ویلا کنترل کرد. پرده‌های هوشمند قابلیت برنامه ریزی و باز و بسته شدن با سناریوهای مختلف را دارند. صبح‌ها پرده‌ها به کنار میروند و شما را بیدار می کنند، شب ها موقع تماشای فیلم تنها با فشردن یک دکمه پرده‌ها بسته می شوند و پرده پروژکتور پایین می‌آید تا تجربه تماشای فیلم را بهبود ببخشد. همچنین ویلای شما میت واند تصمیم بگیرد چه زمانی پرده ها باز و چه زمانی پرده ها بسته شوند. مثلا اگر هوا طوفانی بود، پرده‌ها بسته می شوند و در روزهای آفتابی ویلای شما اجازه ورود نور خورشید را می دهد تا از یک صبح دل انگیز و زیبا بهره‌مند شوید.

سیستم آبیاری هوشمند

هر ویلا به دلیل نوع پوشش گیاهی مختص به خود نیاز به برنامه آبیاری مخصوص به خود را نیز دارد، بنابراین، بهترین گزینه برای آبیاری گیاهان، سیستم هوشمند می باشد که می تواند با توجه به نیاز هر گیاه به میزان آب مد نظر، آن را آبیاری کند. سیستم آبیاری هوشمند موجب کاهش هزینه‌های نگهداری از فضای سبز میشود، همچنین با حذف خطاهای انسانی، موجب افزایش عمر بافت گیاهی ویلای شما می شود. در روزهای بارانی با توجه به میزان بارش، گیاهان شما آبیاری می شود، مثلا اگر پالم شما نیاز به 4 لیتر آب روزانه دارد و امروز به اندازه نیمی از این میزان بارندگی شده باشد، سیستم هوشمند به طور خود کار به میزان مورد نیاز گیاه یعنی 1 لیتر آب به آن می دهد. همین امر برای بافتهای گیاهی متفاوت در یک باغ نیز صدق می کند.

سیستم روشنایی هوشمند ویلا

 

سیستم روشنایی هوشمند ویلا

 

کنترل سیستم روشنایی هوشمند یکی از مهمترین موارد در ویلای هوشمند می باشد، به دلیل وسعت زیاد ویلا و استفاده نشدن از خیلی از فضاهای ویلا، کنترل سیستم روشنایی به صورت سنتی کاری بسیار سخت و دشوار است بنابراین استفاده از سیستم روشنایی هوشمند در مصرف برق صرفه جویی به همراه دارد. علاوه بر همه اینها باعث آسایش و راحتی کاربر می شود. شما تنها با فشردن یک دکمه می توانید سناریو شب را اجرا کنید که در این سناریو همه چراغ ها خاموش می‌شود، پرده‌ها بسته می‌شوند و سیستم امنیتی فعال می شود. در اصل ویلای هوشمند شما به شما شب بخیر می گوید. از دیگر خدمات شرکت گوزن زرد هوشمندسازی ساختمان است.

هوشمندسازی ویلا با کنترل درب ورودی

سیستم اکسس کنترل یا کنترل درب ورودی ویلا یکی از موارد مهم است که در ویلاهای هوشمند اجرا می شود. این مورد علاوه بر آسایش و راحتی کاربر بحث امنیت را هم افزایش می دهد. تصور کنید فقط با نزدیک شدن خودروتان به ویلا درب ویلا برای شما باز شود، چراغها روشن شود و ویلا به شما خوش آمد بگوید. علاوه بر اینها امکان ورود شما با اثر انگشت و رمز را نیز فراهم می کند. همچنین موارد مشکوک را فیلم برداری می کند و به موبایل شما ارسال می کند. یا وقتی در ویلای خود حضور ندارید، اگر کسی زنگ درب را بزند، خیلی راحت میتوانید با موبایل خود پاسخ بدهید و در صورت نیاز درب را باز کنید. همچنین میتوانید برای مراجعین خود رمز یک بار مصرف تولید کنید که تنها در بازه زمانی مشخص بتوانند از آن رمز برای ورود به ویلا استفاده کنند.

سیستم مدیریت ساختمان BMS

 

سیستم مدیریت ساختمان BMS

 

سیستم مدیریت ساختمان یا به اختصار BMS به طور کلی مزایای زیادی برای ویلای شما دارد. از کنترل دمای دیگ آب گرم تا کنترل جریان چیلر یا هوا ساز، از کنترل درب ورودی تا کنترل تردد و سیستم امنیتی، همه اینها از وظایف سیستم BMS ساختمان می باشد. سیستم BMS باعث صرفه جویی در مصرف انرژی ویلا می‌شود.

هزینه هوشمند سازی ویلا

هزینه هوشمندسازی ویلا

 

هوشمندسازی ویلا هزینه بالایی دارد اما این هزینه به مرور زمان به شما برمی گردد و پس انداز می شود. اگر قصد فروش ویلا را داشته باشید، هوشمند سازی ویلا باعث میشود که ویلای شما سریع تر و با قیمت بالاتری نسبت به منطقه به فروش برسد و اگر قصد نگهداشتن ویلا و زندگی در آن را دارید، ویلا ی هوشمند باعث آسایش و راحتی شما می شود و علاوه بر آن هزینه انرژی‌های مصرفی و نگهداری را نیز کاهش می دهد. به طوریکه دیگر برای تامین امنیت و نگهداری گیاهان نیازی به سرایدار ندارید. برای آبیاری باغ هم می توان از سیستم هوشمند استفاده کرد.

هوشمندسازی ویلا با سیستم امنیتی

یکی از مهمترین موارد در ویلاها، تامین امنیت آنهاست به طوری که اغلب هم از سیستمهای امنیتی و هم نگهبان برای تامین این امنیت استفاده میکنند که خیلی قابل اتکا نیستند و هزینه بالایی دارند، اما با سیستم امنیتی هوشمند شما میتوانید هر لحظه از شبانه روز ویلای خود را بررسی کنید، از بسته بودن پنچره‌ها مطمئن شوید و تردد در ویلا را کنترل کنید. علاوه بر این سیستم هوشمند به شما امکان کنترل از هر کجای دنیا را میدهد حتی اگر در سفر خارج از کشور باشید. سیستمهای امنیتی سنتی نهایتا با یک پیامک به شما هشدار میدهند که در سیستم هوشمند این طور نیست و از طریق اینترنت شما و اعضای خانواده شما را مطلع میسازد.

 

هوشمند سازی استخر ویلا

هوشمندسازی استخر یکی از جذاب ترین و زیباترین بخش­های هر ویلاست. ولی امان از هزینه نگهداری و دردسرهای زیادی که با خود به همراه دارد. فرض کنید آخر هفته می­خواهید به ویلا بروید و از استخر هم استفاده کنید. در چنین شرایطی شما دو راه بیشتر ندارید :

راه اول باید همیشه پمپ و تصفیه استخر کار کند تا شما استخر تمیزی در هر لحظه داشته باشید و این هزینه ­ی زیادی را به شما تحمیل می­ کند. راه دوم هم این است که یک نفر را به عنوان نگهبان داشته باشید تا قبل از رفتن شما به ویلا برود و استخر را آماده کند، که آن هم هزینه بر خواهد بود.

صاحبین ویلا همیشه این مشکلات را درباره ویلا و استخر خود دارند که همین باعث شده تا بعد از مدتی آب استخر را خالی کنند و یا اینکه استخر پراز آب باشد و کثیف و غیر قابل استفاده.

خب سوالی که پیش می­آید این است،چاره­ ی کار چیست؟

با هوشمند سازی استخر ویلا دیگر از شر چنین مشکلات و هزینه­ های سنگینی خلاص خواهید شد. هوشمند سازی استخر به شما امکان استفاده به بهترین شکل از امکانات استخر را می­دهد و همیشه باعث شادی شما و خانواده ­تان خواهد بود.

برای هوشمند کردن استخر ویلا چه باید کرد؟

کافیست تجهیزات موتور خانه استخر خود را به سیستم هوشمند مجهز کنید تا قبل از رفتن به ویلا با موبایل خود سیستم تصفیه و گرمکن استخر را روشن کنید. در این حالت شما به محض رسیدن به ویلا استخر تمیز و قابل استفاده خواهید داشت. با این کار هم در هزینه­ ها صرفه جویی می­شود و هم استخر همیشه قابل استفاده است. شما در این صورت دیگر حسرتی در خصوص اینکه این همه برای استخر زحمت کشیدید و الان بلااستفاده مانده، ندارید.

شرکت هوشمند سازی گوزن زرد با مشاوره رایگان در کنار شماست، تا شما از شرایط هوشمند کردن استخر ویلا و استعلام قیمت هوشمند سازی مطلع شوید و به راحتی برای انجام آن تصمیم بگیرید.

کافی ست با شماره ­های شرکت تماس بگیرید و یا اینکه اطلاعات خود را در صفحه تماس با ما وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

موتور خانه هوشمند در ویلا

 

موتور خانه هوشمند در ویلا

 

سیستم موتورخانه ویلا مانند آپارتمان ها و برجها پیچیده نیست اما علاوه بر سیستمهای کنترلی نیاز به تامین و نگهداری نیز دارد که این تامین و نگهداری علاوه بر هزینه بالا ممکن است مخاطراتی را برای شما به همراه داشته باشد. کنترل هوشمند موتورخانه باعث کاهش مصرف انرژی باعث کاهش فرسایش تجهیزات نیز میشود. فرض کنید دمای دیگ آب گرم شما با توجه به دمای محیط بیرون تعیین شود. در روزهای سرد سال آب گرم تر و در روزهای سرد آب خنک تری دارید. همچنین تمامی تجهیزات استخر نظیر پمپ‌های آب، سیستم تصویه آب، اوزون زن، UV و … همگی به واسطه یک سیستم هوشمند مرکزی کنترل میشوند. زمانی که از ویلای خود استفاده نمیکنید تصویه استخر خاموش میشود و فقط قبل از رفتن به ویلا از طریق تلفن همراه خود میتوانید فرمان روشن شد موتور خانه را بدهید.

 

فضای سبز در ویلا هوشمند

فضای سبز در ویلای هوشمند

هوشمندسازی باغ، از نوع آب یاری و نگهداری تا مراقبت های لازم یکی از چالش های هر باغی است. یکی از چالش‌ها در اکثر ویلاها، نگهداری از باغ یا فضای سبز آنهاست. این کاری امری پر هزینه و دشوار است و به توجه و مراقبت زیادی نیاز دارد. با کمک هوشمند سازی ویلا، میتوان از شر مشکلاتی از این قبیل خلاص شد و همه چیز را به سیستم هوشمند سپرد. از تنظیم رطوبت خاک برای گیاهان ارزشمند شما، تا تنظیم دمای استخر فضای باز در ویلای شما، همگی به امری ساده و بی دردسر بدل می‌شود.

هزینه هوشمند سازی ویلا

هزینه هوشمند سازی ویلا

در زمان بررسی هزینه‌های هوشمند سازی ویلا باید هدف و خواسته خود را از هوشمند کردن ویلا مشخص کنیم. به عنوان مثال میخواهیم با کمترین هزینه ویلا را هوشمند کنیم تا در فروش سریع تر ویلا کمکمان کند؟ یا می‌خواهیم که با تجهیرات لوکس و برند، ویلای خاص برای مشتریان خاص بسازیم؟ وشاید هم به دنبال سیستمی هستیم که کیفیت خوبی داشته باشد و از لحاظ قیمتی نیز قیمت مناسبی داشته باشد.

و شاید هم ویلا را برای خودمان میسازیم و به دنبال لذت بردن از زندگی در ویلای شخصی خودمان هستیم که مشکلات ویلای سنتی را نداشته باشد و کنترل همه چیز از هر جای ویلا و خارج از ویلا در دستانمان باشد.

در کل بعد از مشخص شدن خواسته و نیاز شما، می‌توان قیمت دقیق را برای هوشمند کردن ویلا بدست آورد و اگر بخوایم قیمت حدودی برای هوشمند سازی ویلا در نظر بگیریم از حداقل 2 هزار دلار میتوان ویلا را هوشمند کرد. البته در هوشمندسازی ویلا می توان از برند های مختلفی همچون آکووکس استفاده کرد.

برای استعلام قیمت و بر آورد هزینه هوشمند سازی ویلای خود کافیست اطلاعات خود را اینجا وارد کنید تا به کمک مشاوران ما بهترین انتخاب را داشته باشید.

نتیجه گیری

هوشمندسازی ویلا علاوه بر امکانات آسایشی نظیر کنترل روشنایی، سرمایش و گرمایش و پرده برقی، دیگر امکانات حیاتی ویلا نظیر سیستم امنیتی، موتورخانه و تصفیه استخر و آبیاری گل و گیاه و آبیار باغ را نیز برای شما انجام می دهد تا علاوه بر ایجاد آسایش هزینه‌های آتی شما برای مصارف انرژی و نگهداری ویلا کاهش دهد.

 

 

گالری تصاویر ویلای هوشمند

در گالری تصاویر زیر می توانید ویلای هوشمند برخی از کاربران ما را مشاهده کنید.

 

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب سایت