yellowde

هوشمند سازی ساختمان در لواسان

هوشمند سازی ساختمان در لواسان

آخرین پروژه‌های ما!

سرفصلهای مهم!

شهر لواسان، یکی از شهرهای زیبا و پرطرفدار در استان تهران است که با معماری سنتی و مدرن خود مورد توجه بسیاری از گردشگران و ساکنان است. شهری است که در آن بناهای زیبا و جذاب ساخته می‌شود. شهر آرزوها و تفریح برای قشر مرفه شهر تهران است.

در این شهر ثروتمند ترین افراد به دنبال خرید و ساخت ویلا و هوشمند سازی ساختمان در لواسان هستند. وقتی وارد این شهر می‌شویم انرژی بسیار مثبتی از سمت شهر به آدم انتقال داده می‌شود. ویلاهای جذاب و ساختمان‌های لوکس و ماشین‌های گران قیمت نشان از تمول افراد ساکن در این شهر را دارد. این افراد می‌خواهند یک زندگی آرام و پر از نشاط را داشته باشند بنابراین نیاز به یک خانه زیبا و دلنشین برای گذراندن تعطیلات در کنار خانواده و عزیزانشان، الویت اکثریت آنهاست.

از سوی دیگر سازندگان و معماران تمام تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند به خواسته‌های این قشر از جامعه پاسخ مثبت دهند.از بروزترین متریال ساختمانی استفاده می‌کنند تا بتوانند به واسطه‌ی هنر خود یک بنای فاخر و مطابق با سلیقه و نیاز مشتری بسازند.
در تمام جزئیات، نهایت دقت را می‌کنند که نسبت به رقبای خود برتری داشته باشند تا این قشر از مشتریان ساختمان خود را به خرید ویلا با قیمت‌های بسیار بالا مجاب کنند.
سازندگان و معماران در راستای این هدف از بهترین متریال‌های ساختمانی و به روزترین آنها استفاده می‌کنند. از سنگ و چوب و رنگ با کیفیت گرفته تا لوستر و مبلمان و غیره.
در این راستا هوشمند سازی ساختمان و ویلا نیز می‌تواند یکی از انتخاب‌های جذاب و تاثیرگذارهم برای سازنده و هم مالک باشد. همینطور با توجه به رشد روزافزون جمعیت و نیازهای مدرن ، هوشمندسازی ساختمان‌ها در این شهر می‌تواند بهبود چشمگیری را در کیفیت زندگی ساکنان و مدیریت موثر منابع شهری ایجاد کند.

هوشمند سازی ساختمان در لواسان مزایای زیادی چه برای سازنده و چه برای مالک و ساکنین ساختمان‌ها دارد که در ادامه به صورت کلی به آنها می‌پردازیم.

مزایای هوشمند سازی ساختمان در لواسان

مزایای هوشمند سازی ساختمان در لواسان

بهبود کیفیت زندگی ساکنین ساختمان

یکی از مهم‌ترین مزایای هوشمند سازی ساختمان بهبود کیفیت زندگی ساکنین است. هوشمند سازی ساختمان، امکان کنترل هوشمند اجزای مختلف ساختمان را از راه دور فراهم می‌کنند. از جمله کنترل سیستم روشنایی، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم امنیتی و کنترل دستگاه‌های خانگی از هر نقطه از دنیا و از طریق تلفن همراه یا تبلت شخصی.
این امکانات باعث می‌شوند تا ساکنان بتوانند زندگی راحت‌تری داشته باشند. همچنین در طولانی مدت سیستم هوشمند رفتار کاربر را یاد گرفته و طبق آن عمل می‌کند و نیاز به سناریوهای مختلف و فرمان‌های صوتی نخواهد بود.تصور کنید در یک روز تعطیل به محض اینکه کاربراز خواب بیدار می‌شود سیستم به صورت خودکار پرده‌ها را باز می‌کند.دستگاه قهوه ساز را روشن می‌کند، سیستم صوتی را فعال کرده تا موزیک دلخواه کاربر در فضای خانه پخش شود، تا بتواند به بهترین شکل ممکن روز خود را با انرژی شروع کند. هوشمند سازی ساختمان به راحتی این امکان را برای کاربر خود فراهم می‌کند تا چنین تجربه‌های خاص و با کیفیتی را داشته باشد. همینطور با کنترل تمام تجهیزات خانه از راه دور احساس آرامش و راحتی فراوانی را به کاربر خانه هوشمند می‌دهد.

امکان کنترل از راه دور تجهیزات ساختمان

یکی از جذاب ترین مزایای هوشمند سازی ساختمان کنترل از راه دور تجهیزات خانه است. آپشنی که برای کاربر به شدت جذاب و کارآمد است.هیاهو و زندگی شهری در بیشتر موارد باعث ایجاد عجله و حواس پرتی برای اکثریت افراد در جامعه می‌شود. برای مثال تصور کنید با عجله از خانه خارج شده‌اید و فراموش کرده‌اید تا گاز را خاموش کنید،یا حتی سیستم سرمایش و گرمایش روشن مانده است. با تجهیز خانه به سیستم هوشمند کاربربه راحتی و تنها با فشردن یک دکمه می‌تواند تمام تجهیزات خانه خود را از هر نقطه از دنیا که باشد فعال و یا غیر فعال کند.
گاهی ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که خسته به تخت خود رفته‌اید و متوجه شدید چراغ بخش‌هایی از خانه را خاموش نکرده‌اید. با هوشمند سازی ساختمان در این مواقع به راحتی می‌توانید از طریق موبایل یا کلیدهای بد ساید هوشمند تمام چراغ‌ها را خاموش کرده و با خیال راحت استراحت کنید.

کاهش مصرف انرژی

از دیگر مزایای هوشمند سازی ساختمان،کاهش مصرف انرژی در ساختمان است که برای کاربران می‌تواند بسیار جذاب باشد. با هوشمند سازی ساختمان و یکپارچه سازی تجهیزات خانه، مصرف انرژی در ساختمان به شدت کاهش می‌یابد که برای کاربر بسیار کارآمد است. کاهش قبوض مصرفی و افزایش راندمان ساختمان را در پی هوشمند سازی ساختمان شاهد خواهیم بود.

 

ایجاد ارزش افزوده برای ساختمان در لواسان

ایجاد ارزش افزوده برای ساختمان در لواسانات

هوشمند سازی ساختمان هم برای سازنده و هم برای کاربر ارزش افزوده به همراه خواهد داشت.سازنده با هوشمند سازی ساختمان به راحتی می‌تواند ساختمان هوشمند خود را با قیمتی بالاتر و در زمان کوتاهتری نسبت به ساختمان‌های سنتی منطقه به فروش برساند. بنابراین هرینه‌یی که برای هوشمند کردن ساختمان کرده است در مدت زمان کوتاهی به همراه مزایای بیشتری به سازنده باز می‌گردد.برای کاربر هم مزایای زیادی دارد که در بالا به صورت اجمالی به آنها اشاره کردیم.آسایش و راحتی، بهبود کارایی ساختمان،افزایش امنیت و کاهش هزینه‌های نگهداری ساختمان مواردی هستند که در طولانی مدت باعث ایجاد ارزش افزوده می‌شود.

 

افزایش امنیت ساختمان

یکی از مهم‌ترین مزایای هوشمند سازی ساختمان افزایش امنیت ساختمان است. از گذشته تا به امروز یکی از بزرگترین دغدغه‌های همه‌ی مردم حفاظت از اموال و دارایی‌شان است.
یکی از مهم‌ترین مواردی هم که درباره‌ی ساختمان‌های لواسان باید مدنظر داشت بحث امنیت آنهاست.با هوشمند سازی ساختمان مالکین به راحتی می‌توانند امنیت ساختمان خود را از هر نقطه از دنیا رصد کنند. با استفاده از قفلهای هوشمند و همینطور سیستم امنیتی هوشمند و آیفون تصویری و اینترکام هوشمند تا حد بسیار زیادی امنیت ساختمان تامین می‌شود. آیفون‌های تصویری هوشمند قابلیت شناسایی تصویر را دارند. همینطور قفل‌های هوشمند با تشخیص چهره باز می‌شوند و در اثر ضربه آژیر فعال می‌شود .همچنین با نوشتن سناریوهای مختلف بسته به شرایط مختلف عمل می‌کنند.

 

کاهش هزینه‌های نگهداری

با هوشمند سازی ساختمان هزینه‌های مربوط به نگهداری از ساختمان به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند که برای کاربر می‌تواند حائز اهمیت باشد.
با توجه به موارد اشاره شده می‌توان گفت که هوشمند سازی در لواسان هم برای سازندگان و هم برای ساکنین حائز اهمیت است ودر عین حال کارآمد.

اگر شما هم قصد هوشمندسازی ساختمان خود را در شهر لواسان دارید اطلاعات تماس خود را در بخش تماس با ما قرار دهید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. برای آشنایی با محصولات شرکت و همینطور تست آنها از نزدیک می‌توانید از شوروم شرکت در شهر لواسان بازدید کنید. تا با خیال راحت و با دید باز نسبت به هوشمند سازی ساختمان خود اقدام کنید. همکاران ما در شرکت گوزن زرد از ابتدای مسیر تا انتها در کنار شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب سایت